Gry do pobrania - opis NFS Payback

NFS Payback to nowa odsłona świetnie znanej gry wyścigowej, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom szybkiej jazdy oraz nowoczesnych samochodów. Producentem jest studio EA Gothenburg / Ghost Games, a wydawcą Electronic Arts Polska. Omawiany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, PS4 oraz XONE.

image

Trzech bohaterów

Lubisz niebezpieczne wyścigi samochodowe? Jeśli tak, to pobierz NFS Payback Download i sprawdź swoje umiejętności za kółkiem. W ostatniej części mamy do czynienia z trzema głównymi bohaterami. Możemy zająć się w skórę Tylera, Maca oraz Jess, którzy pragną dokonać zemsty na swojej byłej wspólniczce.

Wspomniana kobieta okazała się oszustką, przez co pozostała część ekipy została na lodzie. Stracili oni praktycznie cały swój dorobek - właśnie dlatego poprzysięgli sobie odwet. Naszym głównym celem jest pokonanie kartelu o nazwie Familia. Jest to sporym wyzwaniem, a to należy wykazać się sprytem oraz rozwagą.

Darmowe gry wymagają także logicznego myślenia. Trzeba mieć świadomość, że przeciwnicy znajdują się wszędzie. Skorumpowana policja nie ułatwia w nfs download opinie realizacji misji. Brak ostrożności może sprawić, że kierowane przez nas postacie wpadną w duże tarapaty.

Otwarte miasto

Akcja opisywanej gry toczy się w otwartym miasteczku, gdzie spotyka się wiele zakamarków. Należy wspomnieć także o cyklu dobowym, który wpływa na zachowanie tamtejszej społeczności. Trzeba pamiętać, że przedstawiany tytuł, to przede wszystkim gra wyścigowa. Nie brakuje tutaj oryginalnych samochodów, które przypadną do gustu fanom motoryzacji.

image

Podczas zabawy możemy wziąć udział w licznych wyścigach. Największym zainteresowaniem zajmują się oczywiście nielegalne starcia. Policyjne pościgi dostarczają ogromnych emocji. Musimy robić wszystko, aby nie wpaść w sidła mundurowych.

Jazda terenowa

W omawianej części gry dostępna jest nie tylko klasyczna jazda po mieście, ale także terenowa. Ma to dobre urozmaicenie, co z pewnością zadowoli tych, którzy nie znoszą monotonii. Nowe tereny to również specjalna grupa pojazdów, które sprawdzają się nawet w skrajnych warunkach. Oczywistym jest, że auto do drftu nie sprawdzi się w lesie.

image

Dostępna jest szeroka gama pojazdów. Na specjalna uwagę zasługują auta sportowe, które nie tylko wyglądają świetnie, ale także gwarantują nieprzeciętną moc. Ponadto dzięki zdobytej gotówce możemy modyfikować samochody. Jest to popularny sposób na to, aby przystosować je do swoich preferencji. Zmieniać możemy również komponenty znajdujące się pod maską.